Aktuality

ČO sa chystá

ČO SA CHYSTÁ

Vážení rodičia pre naše detičky

Pripravujeme a objednávame deťom nadštandardné aktivity okrem iných aktivít školy na obohatenie VVČ do konca kalendárneho roka 2018.

O všetkých našich aktivitách – termínoch uskutočňovania Vás budeme informovať v jednotlivých mesiacoch.

 

 

1 Schow de TOM – jedinečný program plný kúzla, mágie, nafukovanie veľkých bublín a zalievanie detí do obrovských bublín...darčekov pre deti a iné...veľký ujo na chodúliach..

 

 

 

 

2. Hrnček z doby kamennej – škola tvorivosti a relaxácie - interaktívne učenie a tvorenie detí s rodičmi pod vedením  kvalifikovenej lektorky a autorky projektov " Výroba vecí skrýva v sebe tajomstvo.  V súčasnosti, kedy si takmer všetko, čo potrebujeme, môžeme kúpiť, a aj to robíme, mnohí z nás vôbec nevedia, ako sa veci vyrábajú a často ani nemáme žiadnu skúsenosť s tvorením. Preto by som rada súborom tvorivých dielní priblížila výrobu vecí deťom v škôlkach...

 

 


3. Hudobná rozprávka - Hudobno- pohybové animačné predstavenie– ujo ĽUBO

Rozprávka o 12 mesiačikoch

 

 

 

4. UsmievAnka – Interaktívny program s animačnými materiálmi

Zimno vianočná tematika spojená so zimnými a následne vianočnými piesňami
Vaše detičky spoznajú nielen zaujímavé pesničky spievané UsmievAnkou, ale naučia sa nové tančeky a choreografie na pesničky, zasúťažia v rôznych disciplínach a za odmenu dostanú balóniky, bublifuky, cukríky, papierové klobúky, malé farbičky a UsmievAnkine CD alebo Maľovanku :-)

 

 


5. „ Ak klameš, narastie ti veľký nos“...Pinokio a majster Gepetto...piesne, bábky, priama interakcia s deťmi – Zimné prekvapenie.

rozprávkový svet plný zábavy a veselých dobrodružstiev, kde dobro vždy zvíťazí a zlo nezostane nepotrestané

 

 

 

 

Nové pribudlo :

1. Vymenili sa všetky zásteny v spoločných WC detí na MŠ Budapeštianska 1 - farebné

2. následne sa vymenia WC so splachovačmi postupne vo všetkých WC 

3. po ukončení prác - budeme riešiť podlahu ..( všetky tieto práce realizuje škola postupne z vlastných ušetrených zdrojov 

4. pripravujeme spoločné stretnutie brigádu - EPViedenská 34 - natieranie plota , natieranie chodníka - farebná škôlka, chodníkové nožičky, a iné...podľa návrhu triednych učiteliek a rodičov detí. 

*materiál na kompletné zabezpečenie bude zabezpečené prostredníctvom školy z rozpočtu školy.

Mgr. Iveta  Strukanová

riaditeľka školy<< Späť na predchádzajúcu stránku