Aktuality

Svetový deň výživy u nás v škole

 Vážení rodičia pripravujeme pre deti : 

OKTÓBER –

Svetový deň výživy.
 

 

Magistrát mesta Košice – oddelenie školstva každoročne zvyklo organizovať  metodický deň pri príležitosti  „ SVETOVÉHO DŇA VÝŽIVY.


TERMÍN u nás v oboch školách : 15.10.2020

 

Slávnostného podujatia spojeného s ochutnávkou jedál, ktoré boli  pripravované v našich školských jedálňach pre detičky MŠ, ZŠ v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Košice sa zúčastňovali  každoročne aj naši rodičia.


Tento rok ale tento slávnostný deň sa konať nebude,  ale napriek zrušenému podujatiu si naša škola pripraví slávnostný obed pre všetky detičky

 


 

Zároveň riaditeľka školy  pri príležitosti Svetového dňa výživy ďakuje všetkým zamestnancom školskej jedálne na oboch školách za ich príkladnú a zodpovednú prácu vykonávanú s láskou pre deti.

 


Naše tety kuchárky a kuchár si aj v tejto  neľahkej situácii plnia svoje pracovné povinnosti včas, zodpovedne a svedomito.


Varia veľmi chutne a detičky si pýtajú neraz aj pridať dupľu.
Vedenie školy dohodlo v súčinnosti ŠJ pre všetky detičky  15.10.2020  fajnučký celodenný jedálny lístok obohatený o ovocie, zeleninu lebo aj toto je naša s aktivita v zmysle spracovaného projektu NPPO. ( Národný projekt boja proti obezite ) 

 


Deťom bude pripravený

15.10.2020  JEDÁLNIČEK:     Plný fajnového jedla, ovocia a zeleniny

 

Desiata:  Vianočka, Nátierka makovo-medová, Mlieko


Obed:  Polievka brokolicová, Lievanka do pol.,

Kuracie prsia zapekané so syrom s broskyňou .,

Šalát z čínskej kapusty s kukuricou,

Banány
Olovrant: Chlieb, Nátierka vajíčková, Čaj   

 

 

 

Mgr. Iveta Strukanová

riaditeľka školy 

 << Späť na predchádzajúcu stránku