Aktuality

Tajomstvo zlatej varešky pre mamku

Venované všetkým mamičkám 

Druhá májová nedeľa patrí všetkým mamkám. Tento rok to bude v nedeľu 13.5.2018
Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, je to Deň matiek. V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. I keď tento sviatok u nás dlhú históriu nemá, každý z nás by si mal nájsť chvíľku, aby si na tú svoju matku spomenul.

ČO . „ Tajomstvo zlatej varešky“ 
KDE : v priestoroch MŠ
T:  9.5.2018 a 10.5.2018 - príprava

T: 11.5.2018 odovzdávanie DARČEKOV mamičke

Deň matiek je dňom kedy je potrebné v rodine  nezabudnúť ocko, deti,poďakovať mamkám. Za ich najkrajšie povolanie v živote každej ženy BYŤ MAMOU. Poďakovať a povedať ako ich máme radi, čo pre Vás znamenajú a vyjadriť vďačnosť za všetko čo MATKA vytvára v rodine. 

 

Oslávte tento krásny a výnimočný deň spoločne v kruhu rodiny.

 

Blíži sa DEŇ MAMIČIEK, naše deťúrence budú v tieto dni pripravovať pre Vás milé mamičky k Vášmu blížiacemu sa sviatku darčeky ...


Prezradíme len kúsoček, že na Vás myslíme a pripravujeme v tieto dva dni veľkú kuchársku nádielku – naše deti už majú nakúpené všetky ingrediencie k pečeniu ..


Budú... pripravovať cesto...

...potom ho vyvaľkáme...vykrojíme...

upečieme a na ďalší deň

svoj výrobok bude každé dieťa zdobiť.


 

 


Naše detičky a celá škola si uctí sviatok mamičiek práve vyrobeným darčekom a upečeným tajomstvom zlatej varešky – učíme deti pripravovať a uctiť si sviatočné dni.
 

DŇA 11.5.2018 pri každej triede Vás milé mamičky čaká prekvapenie – od 15.00-16.30


Prosíme ak môžete príďte v uvedený deň pre vaše dieťatko práve VY MAMKY.

 


A my dospelí by sme mohli svoje mamy potešiť aspoň kvetom a teplým slovíčkom “ďakujem”, tak ako sa spieva v jednej pesničke: “Ďakujem ti mama za nežnosť a za lásku, ktorú si mi dala, vďaka aj za život môj."

Mgr. Iveta Strukanová

riaditeľka školy<< Späť na predchádzajúcu stránku