Aktuality

VESELÉ ZUBKY –PROJEKT PRE DETI A RODIČOV

Milé deti, toto sú veveričky Bibi a Bibko.

Akcia sa konala dňa 25.5.2015,

deti si vyrobili zubožrúta! :)

 

Ako viete, veveričky papajú veľa orieškov, ktoré si lúskajú zúbkami, ktoré musia mať krásne a najmä zdravé. Preto sa o ne vzorne každý deň starajú.Chcete mať aj vy krásne a zdravé zúbky ako ony? Tak si pekne sadnite a spoločne s nimi sa naučíme, čo všetko treba vedieť, aby ste mali úsmev bez škaredého kazu a k zubárovi si chodili len po pochvalu, ako sa krásne o svoje zúbky staráte.


Poďme sa teda spoločne učiť, ako mať vždy a všade veselé zúbky.

____________________________________________________________________

O projekte
Veselé zúbky sú sociálnym projektom spoločnosti dm drogerie markt, ktorý sa teší veľkej obľube medzi deťmi aj ich rodičmi.


Po minuloročnej pesničke Veselé zúbky a Inštruktážnom zúbkovom videu sme pre vás pripravili päť veselo zúbkových rozprávok s pesničkami – Zubo žrút, Zubné kefky, Medzizubné kamarátky, Zdravá strava a Trvalé zúbky. Prostredníctvom nich sa chceme pokúsiť naučiť nielen deti, ale aj ich rodičov, ako sa o zúbky správne starať.


Ak si pozriete naše rozprávky a zaspievate si naše pesničky, budete vedieť ako na to a správnu techniku si veľmi ľahko osvojíte. Držíme vám palce a želáme veľa zábavy pri ich pozeraní!


Viac info o pripravovanom projekte a možnosť pozrieť si rozprávky, pesničky : www.veselezubky.sk

 

 

  Lektor: Mgr. Jamnická - Krišková

Ďakujeme :)


FOTOGALERIA VESELÉ ZÚBKY

 << Späť na predchádzajúcu stránku