Aktuality

Zakúpili sme deťom NOVÉee

Pre detičky sme zakúpili , pripravujeme pomôcky na hry na školskom dvore, lebo veríme že onedlho slniečko zasvieti ...

Už ho tak potrebujeme :

 

Zakúpili sme a objednali pre deti opäť niečo nové :

Platba zo školného

Z ROZPOČTU ŠKOLY 

 

 

 

 

1. Na EP Viedenskej pribudol domček v našom minimalistickom mestečku– Polícia –zeleno biely, onedlho pribudnú ďalšie ...platba sponzorské

 

2. Dali sme pre naše školy - deti vyrobiť krásne taláre a čiapky k rozlúčkam – naše budú kráľovskej modrej farby, lemované žltou a na čiapkach budú žlté strapce. V týchto uvidíte detičky pri Slávnostnej záhradnej párty – pri rozlúčke deti s deťmi a MŠ.

Platba zo školného - rozpočet školy 910 €

 Objednávame pre deti TORTY – pre prípravkárov na Záhradnú slávnostnú     párty.

Objednávame pre deti rozlúčkové medaile s Logom našej MŠ 


 

Objednané sú na letné hry v školských záhradách tieto učebné pomôcky:


3.Vodná dráha Aquaplay Go v kufríku s veľkým vodným tokom  s 3 plachetnicami
( kontajnerová loďka, čln, trajekt, ...figúrky – medvedík BO, hrošica Wilma, kačka LoTTa, zabiak Nils. Súčasťou je aj vodná pumpa.
Platba rozpočet  školy 109,99 €

 

 

4. Preliezačka Adventure CAR Smoby so šmykľavkou a vodná dráha Aquaplay Montain Lake – celý set obsahuje veľkú preliezku v tvare auta, ktrá v sebe ukýva veľa zábavy pre chlapcov adievčatá. Má zabudovaný volant, štartér, súčasťou je z moderného auta šmykľavka.
Platba rozpočet školy 239,99€ - pre malé deti do Átria na letné hry.

 

 

5. Set dvojdielne pieskovisko mušla BIG modré a vodná dráha Aquaplay Megabrindge s loďmi – sada je určená pre deti na zábavu ale sa naučia nového o fyzikálnych vlastnostiach vody. Pieskovisko je viac účelové – samostatné diely sa dajú naplniť vodou, pieskom ale je možné vytvoriť aj malý bazénik. Podľa noriem nedosahujú oba diely vzduchotesne do seba, tak aby splnili normu a Bozp dieťaťa.

Platba rozpočet 82,99€

 

 

 

 

6. Kuchynka Tefal Studio Smoby – krásna červená kuchznka , ktorá má realistické prevedenie. Prípustnosť z každej strany je dostupné pre viac detí . Obsahuje 27 doplnkov ( tanieriky, náradie, hrnce, čarovné cestoviny, kapsule do kávovaru, panvicu, šálky, opečené potraviny. Milým doplnkom je sodovač, ktorý vzdáva realistické zvuky. V čarovnom hrnci sa uvaria naozaj cestoviny.

Platba rozpočet 59,99€

 

 

 

 


7. Set domček Jolie Smoby modrý so žalúziami , záhradkou, zvončekom, ku ktorému je v cene RYBÁRSKY Stolík – zábavné vodné centrum na ozajstnú rybačku.
Platba rozpočet školy 147, 99€

 

 

 


8. Veľká okružná cestná dráha – WAYTOPLAY - rovné diely a kruhový objazd umožňujú priame pripojenie ďalších dielov zo sady. Flexi cestné dráhy sú kombinovateľné- akú cestu vymyslíš takú poskladáš. Diely sú ohybné, odolné. Z bezpečnej gumoviny splňajúcu EU normu EN-71.

Platba rozpočet 101,92€

 

 

 


9. Piesok bol celý odstránený a máme nový piesok na B1 –s certifikátom. Platba rozpočet školy.

 

Zo sponzorského sa vyplácajú onedlho :

Domčeky na EPV, akcie deťom, balíčky na MDD, CW tablo foto knihy.

Zakúpili sme deťom Balíčky na MDD – balia sa – platené zo sponzorského. Platba 600,98 €

Prehľadnú tabuľku čerpania sponzorského si budete vedieť pozrieť v okienku pre rodičov, po skončení aktivít v mesiaci JÚN, a taktiež bude súčasťou spracovanej Správy o VVČ – povinne odovzdanou zriaďovateľovi, a následne bude zverejnená v sekcii DOKUMENTY školy.

 

Mgr. Iveta Strukanová
Riaditeľka školy

 << Späť na predchádzajúcu stránku